V případě zájmu o některou z nabízených pozic nás prosím kontaktujte na e-mailu nebo telefonicky.

Projektant elektro

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou pracovní náplň
  • Stálý a přátelský kolektiv
  • Roční odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Životní a důchodové pojištění
  • Veškeré potřebné pracovní pomůcky

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Benefity: Vzdělávací kurzy, flexibilní pracovní doba

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Požadujeme:

  • SŠ elektro s odpovídající praxí (VŠ výhodou)
  • Znalost práce s EPLAN
  • Zkušenosti ve tvorbě výkresové dokumentace elektroprojektů
  • Zájem o elektro obor a průmyslovou automatizaci
  • Časová flexibilita
  • Řidičský průkaz sk.B

Náplň práce:

  • Návrhy řešení a tvorba technické dokumentace v EPLAN
  • Elektrokonstrukce rozvaděčů a jednoúčelových strojních zařízení a montážních linek
  • Podíl na tvorbě řešení a nabídek pro zákazníky
  • Komunikace s projektovým týmem, dodavateli i zákazníky naší společnosti

Elektronik, servisní technik

Nástup možný ihned

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
  • zajímavou práci v mladém a dobře sehraném kolektivu
  • možnost seberealizace v rozvíjející se společnosti

Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Požadujeme:

  • SŠ elektro nebo vyučen s maturitou, nejlépe obor automatizace
  • znalost elektroniky obecně
  • znalost programování PLC výhodou
  • komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
  • základní znalost NJ nebo AJ
  • flexibilita, ochota cestovat
  • ŘP skupiny B

  • Servis řídících systémů, diagnostika a odstraňování poruch, výjezdy k zákazníkům
  • Podpora obchodních zástupců
  • Testování PLC systémů v našem opravárenském centru, diagnostika závad, opravy
  • Případné programování řídících systémů, PLC, měničů

Elektrikář, montér elektro